Lutová 27.8. - 30.8.2015

13.02.2015 09:56

    Zveme Vás na víkendový pobyt do Lutové u Třeboně. Bydlet budeme v penzionu "Vyhíldka". Bližší info Vám dá pí. Holšanová. Peníze se  budou vybírat dne 7.5.2015.

    Dne 27.8.2015 v 15 hodin jsme se vydali z Rokycan do Lutové. Kam jsme dojeli kolem 18 hodiny. Zavazadla jsme dali na pokoje a hurá na večeři. Po večeři jsme vyrazili po krásách Lutové a došli jsme až do "Kovárny."

    Dne 28.8.2015 jsme v 9 hodin našim autobusem vyjeli do Jindřichova Hradce, odkud jsme jeli JHMD v 10:50 parní uzkokolejkou do Nové Bystřice kam jsme přijeli v 12:45. Trať vedla malebnou krajinou. V Nové Bystřici jsme meli rozchod a čas na oběd. V Lutové na penzionu po večeři jsme meli naše oblíbené a tradiční BINGO, při kterém všichni vyhráli, takže byla veliká spokojenost. Následovala večerní procházka.

    Dne 29.8.2015 jsme v 9 hodin našim autobusem jeli na vílet do Třeboně. Někteří z nás si udělali plavbu po rybníce "Svět," další jeli "vláčkem po Třeboni." Také jsme si mohli prohlídnout "státní zámek Třeboň." Ze Třeboně jmse jeli v 15 hodin na náš penzion, kde jsme měli po večeři discotéku. Na kterou nám pan majitel ochotně zapůjčil magnetofon na cd. Moc děkujeme za půjčení.

    Poslední den spojený cestou domů jsme jeli přes Chýnov, kde jsme naštívili "Velboudí farmu." Paní majitelka nám řekla něco málo o Velboudech a nabídla nám projížku na velboudu. Nabídku jsme využili. Po náštěvě farmy jsme dali směr "Tábor," kde byl rozchod na oběd. Z Tábora jsme jeli už přimo bez zastávky do Rokycan.

    Moc děkujeme našemu úžaasnému a hodnému panu řidiči, zato že nás vdžy bezbečně dovezl kam jsme pořebovali. Velké díky. Další velké díky patří Všem, kdo se podílel na organizaci našeho prodloženého víletu. Včetně paní kuchařek.

—————

Zpět